Dowiedz się o kilku ciekawostkach ze świata magii!

Studio  > Inne >  Dowiedz się o kilku ciekawostkach ze świata magii!
0 Comments

Nie wszyscy wierzą w magię. Często daje się usłyszeć wiele uszczypliwych komentarzy w jej stronę. Ale choć nie każdego magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to dobrze jest wiedzieć kilka rzeczy na jej temat. Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.

Co warto wiedzieć na temat biblioteki liści palmowych?

Czy wiedziałeś na przykład, że w Indiach funkcjonuje przybytek taki jak biblioteka liści palmowych? Dobrze jest pokrótce wyjaśnić, co to za miejsce i czym tak naprawdę się para. Jest to coś podobnym do biblioteki, ale nie szuka się tam powieści – na wyposażeniu przybytku znaleźć można bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Dzięki temu, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszkodzeń. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, gdzie na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby uzyskać jedną z nich, należy przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a następnie znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. W tym momencie możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Jak działają czakramy ziemi?

Bardzo interesującą ciekawostką magiczną są również czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są egipskie piramidy. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak również w prawie każdym państwie. Są miejscami mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają niezwykle ciekawe przeżycia związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na własnej skórze, jak czakramy ziemi działają.