Stomatologia estetyczna – najpopularniejsze zabiegi

Studio  > Zdrowie >  Stomatologia estetyczna – najpopularniejsze zabiegi
0 Comments

Wiele pacjentów chce mieć piękny i zdrowy uśmiech. Z tych powodów też stomatologia estetyczna staje się coraz chętniej wybierana. Na terenie Garwolina, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Siedlca oraz Sokołowa Podlaskiego działają wysokiej jakości gabinety, które pomagają zadbać o zęby spełniając marzenia. Co warto wiedzieć na temat stomatologii estetycznej oraz co koniecznie wziąć pod uwagę?

Stomatologia estetyczna – podstawowe informacje

Stomatologia estetyczna to gałąź medycyny, która zajmuje się poprawą wyglądu uśmiechu. Specjaliści odpowiadają zarówno za diagnostykę, jak i i rozwiązanie problemu przy wyborze najlepszej metody. Stomatologia estetyczna pozwala uzyskać piękny i pełny uśmiech niezależnie od stanu naturalnego uzębienia. 

Stomatologia estetyczna – dla kogo?

Stomatologia estetyczna to najlepsze rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemami lub kompleksami z powodu naturalnego uzębienia. Rozwiązanie sprawdzi się też przy ubytkach oraz brakach w uzębieniu. Stomatologia estetyczna nadaje się dla każdego, kto chce zyskać piękny uśmiech.

Najpopularniejsze zabiegi stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna obejmuje wiele różnych zabiegów. 

  • Licówki – to zabieg naklejania na zęby bardzo cienkiej warstwy przypominającej koronę. Zabieg wykorzystuje się by uzupełnić ubytki, a także przy przebarwieniach oraz nierównym kształcie naturalnych zębów.
  • Implanty – to specjalne śruby, które montuje się tam, gdzie brakuje zęba oraz umożliwiają zamontowanie korony imitującej naturalny ząb.
  • Endodoncja – nazywana również leczeniem kanałowym. Zapobiega wypadnięciu zęba dzięki wczesnemu pozbyciu się stanu zapalnemu.
  • Odbudowy kosmetyczne – umożliwiają pozbycie się uszkodzeń na powierzchni naturalnych zębów.
  • Wybielanie zębów – zabieg likwiduje przebarwienia oraz przywraca biały kolor.

Stomatologia estetyczna – zalety

Wśród głównym zalet stomatologii estetycznej wyróżnia się pozbycie się kompleksów odnośnie uśmiechu. Osoby po zabiegu odczuwają dyskomfortu przy pokazywaniu zębów, które są białe, równe i wypielęgnowane. Wśród dostępnych możliwości każdy dopasuje rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. 

Dobry gabinet – na co zwrócić uwagę?

Podczas wybierania odpowiedniego gabinetu warto zwrócić uwagę na parę głównych aspektów. Dużą popularnością cieszy się klinika Dental House – stomatologia estetyczna w Łukowie. Charakteryzuje się ona przede wszystkim fachowym podejściem do klienta, lekarzami z pasją oraz nowoczesnym wyposażeniem. Kolejną mocną stroną jest też bogata oferta różnych zabiegów. Wieloletnie doświadczenie i mnóstwo usatysfakcjonowanych klientów tylko potwierdzają, że wybór Dental House będzie najlepszy.